Osiągnięcia


Galeria dyplomów

Rok szkolny 2009/2010

konkursy i olimpiady - szczebel wojewódzki i centralny

Czytaj więcej
Nazwa Uczestnicy i laureaci
SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa klasa 3D i 4o (zespoły 4 osobowe)
DialnetMasters – Ogołnopolska olimpiada wiedzy o internecie klasa1d (4 osoby)
Olimpiada Przedsiębiorczości klasa 4 O (3 osoby – uczesnictwo w etapie szkolnym)
Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim 2osoby, laureat 1
Olimpiada biologiczna kl 2a 1 osoba etap wojewódzki
Konkurs Wiedzy o Antyku kl 1c 3 osoby,1 wyróżnienie
VII Wiosenne Zmagania z językiem polskim kl 1c 1osoba
Konkurs Wiedzy o Antyku kl. 1b, 2b, 3b 912 osób) – wyróżnienie 1 osoba
Konkurs recytatorski 4 os.
Konkurs poetycki 8 os.
Małopolski Konkurs Fizyczny 2 os. przeszły do dalszego etapu
Konkurs „,Historia bliska... Piętno II wojny światowej - los i pamięć” Certyfikat dla Krzysztofa Felusia-peaca w archiwum Ośrodka Karta pod numerem HB14/0010-I/10

konkursy i olimpiady - szczebel szkolny i powiatowy

Nazwa Uczestnicy i laureaci
Olimpiada z języka angielskiego 22 osoby
Olimpiada z języka niemieckiego 3 osoby
Konkurs Quiz o UK i USA 16 osób
Konkurs leksykalny 1e, 2c, 2d
Konkurs wiedzy o Francji 1b, 1c, 1d, 1e
Konkurs Wiedzy Biblijnej 1e, 2c, 3o, 3a

Rok szkolny 2008/2009

Czytaj więcej

Konkurs Wiedzy o UJ

Marta Żak oraz Ela Gudowska otrzymały indeksy UJ w Konkursie Wiedzy O Uniwersytecie Jagiellońskim.

XVI Dni Norwidowskie

W Konkursie Poezji Śpiewanej Justyna Miesiarczyk i Marlena Janas zajęły III miejsce
W Konkursie Recytatorskim Anna Czyżowska z klasy 4a zdobyła wyróżnienie.

konkursy i olimpiady szczebel wojewódzki i centralny

Nazwa Uczestnicy i laureaci
SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowaklasa 3D (zespół 4 osobowy)
Konkurs Wiedzy o UJ16 miejsce (indeks na amerykanistykę), 26 miejsce (indeks na historię)
Konkurs wiedzy o mitologii1b,2b - J. Cetera - wyróżnienie
Konkurs wiedzy o twórczości Herberta1b, 2b
Konkursy recytatorskie1b,2b
Zawody Matematyczneklasa 3a – 1 osoba
Konkurs „Geografia i zabytki Niemiec” wszystkie klasy
Konkurs - Ekochemik1a, 1o, 2a, 2o,- 70 osób
Konkurs – ‘”wiem wszystko o odżywianiu” chętni 54 osoby
SIGG klasa 4A
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (eliminacje szkolne) chętni z klas 2C, 3O
Olimpiada Przedsiębiorczości (eliminacje szkolne) chętni z klasy 2c, 2b i 3O
Olimpiada Zdrowego stylu życia PCKwszystkie klasy , wyróżnienie i zajęcie II miejsca A. Stachlewska 2C
Projekt kartki światecznejI miejsce K.Żak – 2c
Konkurs na przekład z języków obcychchętni
Konkurs z okazji Dnia Języków Obcych2b, 1e, 2e,
Olimpiada Chemiczna 3a – etap wojewódzki
Konkurs fotograficzny „Słońce i my” chętni z kl.3d i 3c wyróżnienie publiczności i zajęcie III miejsca
Krakowski Konkurs Fizycznyetap szkolny 4 osoby, dwie w finale wojewódzkim.

Rok szkolny 2007/2008

Czytaj więcej

konkursy i olimpiady szczebel wojewódzki i centralny

Nazwa Uczestnicy i laureaci
SIGG – Szkolna Internetowa Gra Giełdowa klasa 3D (zespół 4 osobowy)
Intersieć klasa 2A (zespół 4 osobowy)
DialnetMasters – konkurs internetowy Uczniowie klasy 2a (etap wojewódzki) - Arkadiusz Fiba, Korneliusz Suder, Grzegorz Maj, Adrian Witek
Zdrowy styl życia – konkurs PCK 2 miejsce uczennica klasy 1c - Aleksandra Kowalik
XIV Krakowski Konkurs Fizyczny Karolina Kula 1A, Katarzyna Żak 1C
Konkurs Wiedzy o UJ Finalista
Krąg I miejsce w województwie i wyróżnienie (wszystkie klasy pierwsze)
Młoda Małopolska 2osoby
Konkurs wiedzy o Radzie Miasta 30 2b –finalistów brak
Konkurs Pieśni Patriotycznej wewnętrzny
I ja poetyckie światy kreuję 1b,1o
Wiersz o Krakowie 1b,1o
Dzień w Troi – konkurs poetycki 1b
Recenzja z Wesela 1b
Dlaczego warto mieć Marię Skłodowską-Curie jako Patrona Szkoły? 3o Katarzyna Totoń- II miejsce, 1o Olga Pawlicka -wyróżnienie
Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Triada 2008 dwa wyróżnienia za twórczość plastyczną: Klaudia Mączka 1a, Dominika Łoboda 2c
Olimpiada Fizyczna Kamil Banaś 2o

konkursy i olimpiady szczebel szkolny i powiatowy

Nazwa Uczestnicy i laureaci
Alfik Matematyczny udział ( 9 osób)
Maraton Matematyczny wewnątrzszkolny ( 73 uczestników)
Krakowska Licealiada Młodzieży – III liga piłka siatkowa 12 osób – III miejsce
Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 10 – osób V miejsce
rzostwa ZSCH w pływaniu 14 osób
Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową ok. 40 osób
Mistrzostwa Szkoły w Konkurencjach Siłowych 10 osób
XIV Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku 7 laureatów: I miejsce x 2, VIII miejsce, IX miejsce i trzy wyróżnienia
Konkurs Recytatorski „Tym, których nie ma wśród nas” wyróżnienie
Konkurs Recytatorski „Poezja Kobiet” 8 uczestników, III miejsce i dwa wyróżnienia
Konkurs Recytatorski „Poezja polska od średniowiecza do romantyzmu” 2x I miejsce
Konkurs Recytatorski „Poezja polska XX i XXI wieku” I miejsce, II miejsce i dwa wyróżnienia
Konkurs Recytatorski imienia Andrzeja Bursy II miejsce, III miejsce
XIV Dni Norwidowskie wyróżnienie
V Krakowski Konkurs Recytatorski 3 uczestników

Rok szkolny 2006/2007

Czytaj więcej
Nazwa Uczestnicy i laureaci
SIGG – szkolna internetowa gra giełdowa klasa 2d i 3d (zespoły 3-4 osobowe)
Konkurs Pieśni Patriotycznej ok. 20 osób
Konkurs Fotograficzny,,Kraków magiczne miasto,, 6 osób
Konkurs poezji i pieśni o Krakowie 3 osoby
Świat dysku –konkurs plastyczny o twórczości T Pratcheta 2 osoby 1laureat
Olimpiada z Języka Angielskiego 8 osób
Ogólnopolski konkurs wiedzy ekonomicznej „Moje finanse – Z klasy do klasy” Uczestnicy: zespół 5-osobowy
Konkurs fotograficzny – „Ech mój Krakowie” 1 laureat
„Rozkosze łamania głowy” – konkurs matematyczny 9 uczestników
Konkurs recytatorski „Tym których nie ma wśród nas” 1 laureat
XIII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku 2 laureatów
Konkurs recytatorski „Poezja polska od średniowiecza do romantyzmu” 2 laureatów
Konkurs recytatorski „Poezja polska XX i XXI wieku” 2 laureatów
Konkurs poetycki „O Laur Jubilata” 1 laureat
Konkurs recytatorski „Poezja obcojęzyczna XIX wieku” 5 uczestników
Konkurs recytatorski „Poezja kobiet” 5 uczestników
IV krakowski konkurs recytatorski 4 uczestników
Konkurs czytelniczy „Cyberiada” i „Opowieści o pilocie Pirxie” 2 uczestników
Konkurs poetycki na wiersz o Stanisławie Wyspiańskim i jego twórczości 1 uczestnik
Konkurs plastyczny „Inspiracje”. Inspiracje twórczością Stanisława Wyspiańskiego 2 uczestników
Olimpiada wiedzy o UE 4 uczestników
Konkurs europejski ,,Polska w UE – wykorzystana szansa?” 2 laureatów , 12 uczestników
Konkurs organizowany przez MRCIE ,, Moje miasto, mój powiat, mój region” 1 uczestnik
Konkurs ,,Moja mała ojczyzna” 16 uczestników, 6 laureatów
MISZ - MAT 3-osobowe drużyny z klas 1a, 1o, 2a, 4a,3a,1b,1d,1c,2b,2c
ALFIK MATEMATYCZNY 2006 12 osób (2o,2e 1a,1o)
MATEMATYKA BEZ GRANIC klasa 1a, 1c
Giełda Konkurs organizowany przez Gazetę Wyborczą i Narodowy Bank Polski 10 osób (klasy 3o, 4a, 3c)
XVII BIEG SAMORZĄDOWY 5 uczestników
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY- mini piłka siatkowa 72 uczestników
TURNIEJ WALENTYNKOWY- piłka siatkowa 24 uczestników
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym 58 uczestników
Bieg Kwietny 10 uczestników
Konkurs chemiczny „Randka z chemią” 3-osoby z kl.1c
Olimpiada Teologiczna 2 uczestników
Konkurs Fox-2007 z języka angielskiego 6 osób
Szkolny Konkurs Piosenki i Poezji Miłosnej zespoły z klas (1b, 2b, 1c, 1d, 3a, 3d)
konkurs plastyczny „Magiczny Kraków” klasy pierwsze
konkurs plastyczny „bożonarodzeniowe zwyczaje” klasy pierwsze 2 miejsce i 3 wyróżnienia
XIII Krakowski Konkurs Fizyczny w szkole ok.10 osób, 2 w finale,5. miejsce
Młodzieżowe Seminarium i Konkurs na Referat z zakresu Astronomii i astronautyki 10 osób
Konkurs Wielkiego Maga Szkoły na Tajemniczy Przedmiot. ok. 10 osób
Ogólnopolski Konkurs na Doświadczenie pokazowe z Fizyki 4 osoby, 2 w finale